Donderdag 28 september op 20u
TalentCast luister & chat sessie

TalentCast

Zondag 1 oktober om 21u
Muziekcafé De Giraf
Stationstraat, 2 - 9630 Zwalm
website - facebook event

Zaterdag 7 oktober om 20u
Wiel's Renard Noir

Hoogstraat, 233 - 1000 Brussel
website - - facebook event

Vrijdag 13 oktober om 21h
La Dame de Pique
Place du XX Août, 28 - 4000 Luik
website - facebook event

Zaterdag 14 oktober om 20u
Huiskamerconcert
2570 Duffel

Woensdag 18 oktober om 20u
De Smoutpot

Smoutpot, 50 - 2070 Zwijndrecht
website - facebook event

Dinsdag 28 november om 21h
Durango Sessions

Radio Benelux (FM 106.4) - Deurnestraat 3 - 3583 Paal (Beringen)
website - facebook event

Vrijdag 1 december om 20u30
Het Narrenschip Vaart

Kolonel Begaultlaan, 9B - 3012 Wilsele (Leuven)
website - facebook event
Support-act: Xavier Kruth

Donderdag 21 december om 22u
La Porte Noire (TIS & Friends!)
Cellebroersstraat, 67 - 1000 Brussel
website - facebook event


Achterruit

2017
30/4: La Balsamine (Brussel) support voor La Vierge du Chancelier Rolin

2016
27/12: TC Joint (Geraardsbergen)
25/11: La Grange (Casteau) support voor Seesayle
13/10: BrusselsTuub @ RITCS Café (Brussel) + Airplane, Angström, Aubin, Stefan Dixon, Tommy Green & the Blues Machine en Shaman Festival
23/9: Privé-concert (Ittre)
25/8: Privé-concert (Beauraing)
14/8: Café Breda (Roeselaere)
6/8: FestiHalle (Zoersel)
5/8: Le Petit Rustique (Matagne-la-Petite)
29/7: Ferme du Planois ('s-Gravenbrakel)
25/7: Singer-Songrwiter Hootenanny @ De Loge (Gent)
12/6: Music Corner XL (Aarschot) + Slow Bear + Rooftops + Ivory Sounds + Ladies' Fantasies Club + Stijn Luyten + Mario Pesic + Patrick Cuyvers
25/5: La Boule Rouge (Namen)
21/5: Taille 33 (Brussel)
14/5: Brocante des étangs ('s-Gravenbrakel)
1/5: Sunday Birthday Super Circle @ De Loge (Gent) + Ripple Effect + Tars Vanhaecke + A Sick Muse + Lieven Cardoen + Jesse Ashfield + Ivorysounds + OT ornotobe
31/3: GC De Melkerij (Zemst) + Fiona Brown + Glenn Beyst (Sobertrist) + Stane + Geert Laenens (Renton Jules) + Wim Boddin + Lorana Leclère
26/3: GC De Kroon (Brussel) + The Crooks & Pieter Gouvart feat. Strass
27/2: Privé-concert (Duffel)

2015
19/12: MJ Neufvilles (Zinnik) + Green Pepper
10/12: La Porte Noire (Brussel)
9/12: La Clef de Verre (Genval) + Stefan Dixon
14/11: BrusselsTUUB @ Ancienne Belgique (Brussel)
13/11: Café Gitan (Kessel-Lo) + Xavier Kruth
7/11: Aak "La Legia" (Luik)
5/11: Muzikantenhuis Tini (Gent)
1/11: Réveil 2015 (Halle)
23/10: Les Etangs Gourmands (Chimay)
22/10: Podiumcafé AMI (Antwerpen)
16/10: Zennegat 13 (Mechelen)
10/10: Le Renard Noir (Brussel)
4/10: Fake Blood From Real Wounds - Luisterseesie op TalentCast
28/6: Pajottenfeesten (Affligem)
19/6: Musiques à tous les étages (Namen)
23/5: Zennegat 13 (Mechelen)
9/5: Le Renard Noir (Brussel)
25/2: Atelier 210 (Brussel)
30/1: La Porte Noire (Brussel)

2014
24/11: The Shape Of Things Forsaken
27/6 Talent Around The Clock (Beernem)
28/6: THISSFest (Den Haag, Nederland)
13/6: 't Ey (Belsele)
3/6 : Durango Sessions (Paal-Beringen)
24/5 : The Flanagan's (La Louvière) + Seesayle
8/5: Live in the Ardent City
6/5: Faja Lobi (Gent)
1/5: ZenneFolkFeest (Halle)
29/4: Radio X (Brussel)
26/4: TC Joint (Geraardsbergen)
19/4: 't Archief (Leuven)
17/4: Equinoxe FM + La legia (Luik)
1/4: Studio Live, M@x FM (Aat)
26/3: cinéPalace (Kortrijk) + Billie
21/3: Quartier Léopold (Brussel) + Christel Sky
10/3: Driftwood
25/2: Club De Loge (Gent)
2/2: Cool Bananas (Kortrijk) + Bart Vlaeminck en J. Keens Balloon Flight
14/1: The Corner (Brussel) + The Monotrol Kid

2013
7/12: Aux 12 Chaises (Brussel)
4/12: Radio Centraal + Bar Nadar (Antwerpen)
30/11: Brasserie des Arts (Nijvel)
16/11: 't Opkikkertje (Brugge)
9/11: The Flanagan's (La Louvière)
29/10: Café Le Coq (Brussel)
18/10: Kaffee Bazaar (18/10)
21/9: Salle Martine (Brussel)
6/9: 24u Stripverhaal (St-Lambrechts Woluwe)
1/9: Full Moon Fever
20/7: La Vie Est Belge (Charleroi)
27/6: TAG City (Brussel)
23/6: Under Tower Festival (Brussel)
20/6: La Porte Noire (Brussel)
5/5: Les Aralunaires (Aarlen)
18/4: Coiffure Liliane (Brussel) + Arthur Cravan
30/3: Club B52 (Eernegem) + Floatstone & Wanovitch
21/3: Feest van de Universiteit (Namen)
28/2: Kunstcentrum Zebrastraat (Gent)
27/2: Putting Things On Top Of Other Things
25/1: Le Musical (Rijsel, Frankrijk)
16/1: Het Depot open mic (Leuven)

2012
16/12: Le Hangar (Luik)
22/11: Rock Classic bar (Brussel) + Marieke Lightband
16/11: Ca part en live! (Radio Tamtam)
10/10: Le Hangar (Luik)
4/10: Stereo Libre (Equinoxe FM, Luik)
6/9: ViaVia Micromarché (Brussel)
19/7: In Vino Veritas (Waterloo)
10/7: Studio-Live (M@x FM, Ath)
19/6: Durango Sessions (Radio Benelux, Beringen)
5/6: Radio Scorpios Radiomarathon (Leuven)
24/5: La Porte Noire (Brussel) + Floatstone
11/5: Ca part en live! (Radio Tamtam)
2/5: Nieuw Belgisch Talent van de week op Talent FM
12/2: Here's to those we could not save

2011
13/12: Novanoïs (Brussel)
18/11: Altérez-Vous (Louvain-la-Neuve)
27/10: Sazz'n Jazz (Brussel)
23/6: La Porte Noire (Brussel)
9/4: Live Music Café (Brussel) - gast van Jessica Kilroy
8/2: Vibeshouse unplugged (Antwerpen)

2010
9/11: Vibeshouse unplugged (Antwerpen)
August: band van de maand op het blog Rewind: Tape!
20/1: Laurent Leemans & the Imaginary Friends Ensemble

2005-2009
Het idee van een solo projekt neemt de tijd om rijp te worden...

2005
6/5: le Gué-Tapant (Brussel) - support-act voor Soysoy.